Spotkanie konsultacyjne dla potecjalnych beneficjentów poddziałania 7.2.3 (typ II) - 23.03.2020

UWAGA KOMUNIKAT: SPOTKANIE ODWOŁANE

W dniu 12.03.2020 w związku z obostrzeniami związanymi z zagrożeniem epidemiologicznym w kraju podjęto decyzję o odwołaniu spotkania. Poinformujemy Państwa o nowym terminie wydarzenia.Stowarzyszenie Metropolia Poznań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zapraszają w poniedziałek 23 marca 2020 roku na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów WRPO 2014+. Szkolenie dotyczyć będzie poddziałania 7.2.3 Usługi społeczne w ramach ZIT dla MOF Poznania (Typ projektu II. Usługi społeczne w MOF Poznania).

Spotkanie odbywa się w związku z ogłoszonym w dniu lutym br. konkursem do poddziałania 7.2.3. Podczas szkolenia zostanie omówiona m.in. dokumentacja konkursowa, w tym kryteria wyboru projektów (strategiczne, dostępu i merytoryczne). Przedstawione zostaną również informacje nt: Lokalnego Systemu Informatycznego (LSI 2014+), w tym zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie.

Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu przedstawicieli organizacji pozarządowych, których projekty są preferowane w konkursie.

Na dodatkowe punkty podczas oceny mogą liczyć także przedsięwzięcia zakładające wsparcie placówek wsparcia dziennego.


Szkolenie odbędzie się w Poznaniu w poniedziałek 23 marca 2020r. o godz. 10.00 w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro).

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do dnia 19 marca br. wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie pola „weź udział”.


Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.


W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu buforowym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.

Program szkolenia 23.03.2020 (509.0 KB)

Lokalizacja:

UWAGA: Zalecamy wejście do budynku (nowa część Instytutu Logistyki) od strony ul. Estkowskiego.


.