Stowarzyszenie Metropolia Poznań oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zapraszają we środę 21 czerwca 2017 roku na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów WRPO 2014+. Szkolenie dotyczyć będzie poddziałania 3.2.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym w ramach ZIT dla MOF Poznania i poddziałania 3.3.3 Wspieranie strategii niskoemisyjnych w tym mobilność miejska w ramach ZIT dla MOF Poznania (Typ projektu I Inwestycje funkcjonalnie powiązane z tworzeniem systemu zintegrowanych węzłów przesiadkowych ZWP).

Spotkanie odbywa się w związku z ogłoszonymi w dniu 21 czerwca 2017 r. konkursami dla poddziałań 3.2.3 oraz 3.3.3 (Typ projektu I). Podczas szkolenia zostanie omówiona m.in. dokumentacja konkursowa, w tym kryteria wyboru projektów (strategiczne, formalne i merytoryczne).

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu we środę 21 czerwca 2017r. o godz. 9.30 w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania
ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro).

Przed szkoleniem w godz. 9.00 - 9.30 odbędzie się spotkanie dla koordynatorów ZIT z ramienia samorządów Stowarzyszenia Metropolia Poznań.

Nie ma konieczności rejestracji przed wydarzeniem - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w szkoleniu. Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

W przypadku dojazdu samochodem osobowym informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu oraz na pobliskim parkingu buforowym – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.Dokumentacja zdjęciowa: