Opublikowane na Serwis Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Poznania w ramach WRPO 2014+ (http://zit.metropoliapoznan.pl/)

Lokalny System Informatyczny LSI2014+

Na tej stronie dostępne są informacje dotyczące Lokalnego Systemu Informatycznego do obsługi Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020 (LSI2014+).

1. Do czego służy LSI2014+ ?

LSI2014+ wspomaga podmioty zgłaszające (beneficjentów) w procesie wnioskowania o dofinansowanie (w Systemie możliwe jest przygotowanie i wysłanie wniosku o dofinansowanie - potem konieczne jest wydrukowanie i dostarczenie do IOK (Instytucji Ogłaszającej Konkurs) wersji papierowej wniosku wraz z wymaganą dokumentacją).

2. Jak otworzyć LSI2014+?

System dostępny jest pod adresem: https://lsi.wielkopolskie.pl

3. Czego potrzebuję aby korzystać z LSI2014+?

Wymagany jest dostęp do internetu oraz zainstalowana aktualna wersja jednej z przeglądarek internetowych: Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer.

4. Od czego zacząć?

 
5. Co zrobić w przypadku problemów technicznych?

Po wejściu na stronę https://lsi.wielkopolskie.pl w prawym górnym rogu widnieje odnośnik "Kontakt". Należy wypełnić wymagane pola i wysłać zgłoszenie. W przypadku problemów z działaniem strony zgłoszenia można również wysłać bezpośrednio na adres kontakt@lsi.wielkopolskie.pl 

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Załączniki:

• Regulamin LSI2014+ (PDF, 496 kb)
Podręcznik Użytkownika LSI2014+ wersja 1.3.pdf (PDF, 2702 kb)
• Załącznik nr 1 Wniosek o nadanie dostępu do naborów prowadzonych w trybie pozakonkursowym (DOCX, 367 kb)

Adres źródła: http://zit.metropoliapoznan.pl/lokalny-system-informatyczny-lsi2014